Сейфи та замки

магазини «Сейфи & Замки», «Двері & Ключі»

Надійний захист та сучасний вигляд – так, це можливо!

Розсувні решітки на вікна і двері від магазину “Двері & ключі”, принцип механізмів яких, успішно використовувався ще з часів Австро-Угорської імперії, гармонійно виглядатимуть як в сучасному, так і в старовинному інтер’єрі.

Розсувні решітки

Захист власного приміщення від небажаних гостей важливий всім – господарям квартир, жителям приватного сектора,
власникам комерційної нерухомості. Магазин «Двері & Ключі» пропонує ефективне вирішення питання – розсувні решітки на двері і вікна за вигідною ціною. Розсувні решітки забезпечують надійний захист від
незаконного проникнення в будь-яке приміщення, зберігаючи при цьому естетичність інтер’єру, адже в згорнутому вигляді вони практично непомітні і займають дуже малий простір. В Кременчуці на Троїцькій 67, є зразки та діючий стенд із розсувних решіток, де видно принцип роботи складних решіток, їх надійність та простота в використанні.   

Ми надаємо послуги «під ключ» по Кременчуку та району:
                    • Після оформлення заявки на об’єкт виїде замірник – замірювання входить у вартість решіток.                                             • На виготовлення нам знадобиться від 5 робочих днів.
• Фахівці компанії привезуть виріб на об’єкт і встановлять – доставка і монтаж розсувних решіток входить у вартість.

На готову конструкцію і установку надається гарантія виробника. Розсувні решітки фарбують за допомогою полімерно-порошкових фарб в будь-який колір (вибір кольору по каталогу RAL). Перед полімерно-порошковим фарбуванням розсувні решітки проходить піскоструминну обробку. Всі розсувні решітки виготовляються під замовлення.

Потрібен сучасний і надійний захист на вікна і двері? розсувні решітки - естетично і комфортно!

Виготовлення  металевих розсувних гратів. Доставка і монтаж по Кременчуку і району.