Сейфи та замки

магазини «Сейфи & Замки», «Двері & Ключі»

Автоключі, чіпи, автозамки

Виготовлення додаткових автоключів, ремонт ключів до авто, відновлення автоключів при повній втраті. Програмування та ремонт пультів центрального замка автомобіля. Заміна кнопок, корпусів, елементів живлення. Діагностика та програмування автоключа. Ремонт автомобільних замків, замків запалення, нарізка ключа по замку, заміна секретів замка.

Наявність електронних сучасних замків в більшості автомобілів підвищує рівень безпеки транспортного засобу. Зменшується ймовірність викрадення машини, проте виготовити ключ для автомобіля або аварійно відкрити авто стає набагато складніше. Виконати таку роботу можуть тільки спеціалісти з відповідною кваліфікацією та при використанні спеціального обладнання.

Ми надаємо допомогу із виготовлення ключів для автовласників, які приїзжджають до нас в магазин “Двері і Ключі”, а також виготовляємо автоключі із виїздом до транспортного засобу. 

Є послуга з видалення автоключів з блоку іммобілайзера при втраті, зміна нарізки ключа без заміни замка, тоб-то при викраденні вашого ключа, зловмисник не зможе їм скористатися і викрасти ваше авто!

Також є можливість виготовити ключ по замку, а чіп для запуску авто – по блоку іммобілайзера. Знявши замок та блок зі свого автомобіля і відправивши нам в майстерню, ви зекономите наш час  і свої гроші!

Наші послуги

Виготовлення дублікатів
ключів
Виготовлення ключів
з чіпом
Ремонт автомобільних
ключів
Відновлення ключів
при повній втраті
Ремонт замків
запалювання
Відкриття автомобілів

Загубив ключ від машини? Потрібен дублікат?

Виготовлення ключів запалення в магазині «Двері & Ключі» на Троїцькій 67 за 30 хвилин.

Відкриття автомобілів у Кременчуці і районі.