Сейфи та замки

магазини «Сейфи & Замки», «Двері & Ключі»

Сейф купив - життя вдалося!

На жаль злодії нікуди не поділися і продовжують зазіхати на чуже майно, саме це і є постійним поштовхом в нашій багаторічній праці.
Фірма Королева, в підрозділах якої працюють два магазини з Безпеки «Сейфи&Замки» та «Двері&Ключі» вже багато років пропонують своїм клієнтам найнадійніші сейфи, замки, двері, ключі, послуги з аварійного відкриття замків та програмування
автоключів.

Компанія у 2021 році відзначила свій 25-річний ювілей. За цей час зроблено не мало і підсумовуючи свої здобутки ми згадували першу маленьку майстерню з виготовлення металовиробів і перші продажі через об’яви в газеті, участі у багатьох виставках, і відкриття першого магазину, і перші кроки з послуги аварійного відкриття, і програмування перших автоключів, і людей, які протягом цих багатьох років працювали й працюють в нашому колективі, і звісно, наших клієнтів.
Не все виходило як того хотіли, але це тільки загартовувало нас і ми з гордістю перегортали ці сторінки історії та відкривали нові, з новими планами.

В планах був розвиток і розширення, але сталося не як гадалося… 2022 рік змінив плани всіх Українців, на якийсь час всім стало не до сейфів і ключів, профіль наших послуг  змінився на потреби оборони, але життя продовжується й економічний фронт виявився не менш важливий, тому ми продовжуємо працювати в ці нелегкі для всіх часи..
Історія триває. Віримо в Перемогу!