free bootstrap web maker

Приходьте та обирайте

Захисні грати на вікна
та двері

Ваша домівка або офіс вимагає додаткового захисту? Ви звернулися за правильною адресою! Захист вікон, дверей або вітрин за допомогою сучасних, красивих стальних металевих грат наша спеціалізація! 

Основне завдання розсувних грат - перешкоджання несанкціонованого доступу через віконні отвори, двері та вітрини, технічні проходи та сходові клітини. 

Розсувні захисні системи

Перед тим, як Ви зробите замовлення, ми надамо Вам повний спектр консультацій з питань комплексної безпеки об’єкту.

Ми пропонуємо розсувні захисні системи для дверей, балконів та інших технічних отворів, таких, як ліфтові шахти, сходові клітини, у всіх Ваших приміщеннях від українського виробника, лідера сегменту розсувних захисних систем - компанії ShikMETAL. 


Наша перевага - ми є авторизованим ділером компанії виробника та надаємо виключно високопрофесійні консультації, авторизовані послуги з встановлення та сервісного обслуговування. Не довіряйте свою безпеку випадковим особам! 

Запитання експерту

Якщо Ви не впевнені, чи маєте питання - задайте їх нашому експерту. Це безкоштовно!

Напишіть або зателефонуйте 
+380 (67) 535-99-15 або +380 (67) 542-81-81

Розсувні металеві грати

Технічні особливості та переваги

Головне призначення металевих розсувних грат - захищеність від проникнення до приміщення. Особлива конструкція, трьох- точкова система запирання, що працює по принципу сейфу, використання добротних запорних механізмів та антизрізів виключає можливість зламу або безшумного демонтажу грат. 

 Дякуючи цьому, розсувні грати, можуть використовуватися не тільки в будинках або квартирах, а також на об'єктах, що вимагають додаткової ступіні захищенності: головні та запасні виходи фінансових, державних та комерційних установах, магазинах, ювелірних салонах та майстернях, аптеках, клініках та інших об'єктах.

Грати розсуваються в один чи два боки та відвертаються у отворі на будь-який кут!

 Конструкція грат складається виключно з металевих частин, не містить жодних алюмінієвих чи пластикових частин, що є критичним для надійності. Грати виробляються з якісної сертифікованої сталі.

 Виробник пропонує різні варіанти кольорового рішення, що дозволяє ідеально вписати металеві розсувні грати у будь який інтер'єр, вони майже не помітні у складеному та відвернутому положенні, оскільки фарбуються у колір віконних рам та відкосів. В якості декоративного захисного покриття використовуються сертифіковані полімерні фарби з високими захисними властивостями.

 

Грати відповідають нормам пожежної безпеки, банківським нормам, та можуть використовуватися у парі з іншими охранними системами.

 Усі грати захищають дітей від випадання з вікон та балконів.

 Грати виробляються по індивідуальним замовленням, в розмір кожного конкретного отвору.

 Кожні розсувні грати мають свій унікальний серійний номер.